Alanya’nın merkezinde bulunmakta olup birbirinden farklı tarihi ve turist alana oldukça yakın konumdadır. Merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran otelimiz de diğer otellerimiz gibi 2016 senesinde yenilenmiş olan otelimiz otelcilik alanlarında faaliyet göstermektedir.

Livane Copenhagen Otel diğer otellerden birçok özelliği ile ayrılmakta olup bugüne kadar binlerce turiste ev sahipliği yapmış ve her birinden de tam not almayı başarmıştır. Tam pansiyon statüsünde hizmet veren bu otelimizin içerisinde çeşitli büyüklük ve konfor düzeyinde çok sayıda odaya sahiptir. Suit odadan tutun kral odasına kadar dilediğiniz her çeşit odayı bir arada bulabileceğiniz Livane Copenhagen Otel’de tüm lüks ihtiyacınızın  dışında tekne turu, jeep safari, rafting gibi aktivite katılma olanağında sahip olmaktasınız.

Otelimiz kendine ait Havuzu ve çocuk havuzu kaydırağı ve Ücretsiz plajıyla alanyanın en işlek caddelerinden biri olan iskele limanının yanı başında yer almaktadır. Kendine ait olan plaj ile birlikte diğer plaj ve sahil alanlarıyla turistik merkezlere de çok yakın bir konumdadır. Otelimiz alanya merkezde olup konum olarak eğlence merkezlerine ve alanya kalesine yürüme mesafesindedir.

Livane Copenhagen Otel farklı olarak hem yerli hem de yabancı turistlere kapılarını açmaktadır. Otelimizde 0-8 yaş arası çocuklar için herhangi bir ücret alınmamaktadır. 7 gün 24 saat sizlerin memnuniyeti için görevinin başında olan eğitimli ve profesyonel personellerimiz ile siz ve ailenizin unutulmaz bir tatil yaşaması adına her daim hizmetinizdeyiz.

Livane Copenhagen Otel, lüks otelcilik anlayışına yakışır bir şekilde misafirlerine farklı oda konseptleri ile hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Bu nedenle normal otel odalarının haricinde dünya evine yeni giren konuklarımız için özel tasarlanmış balayı odaları da otelimiz içerisinde mevcuttur.

Odalarımızın tümünde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm elektronik donanımlar ile ergonomik mobilyalar kullanımına açılmıştır. Ayrıca tüm odalarımızda yüksek hızlı Wi-Fi hizmeti de mevcuttur. Tıpkı bir ev konforu yaşatan otelimizin oda servisinden de dilediğiniz zaman yararlanabileceğinizi belirtmek isteriz. otelimizin alanya Otogarından Ücretsiz  Servisle Hizmet Vermektedir